Harmonogram Dnia Otwartego 23.04.2021 (sobota)

 

Harmonogram Dnia Otwartego
I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej
w Stalowej Woli

Lp. Wydarzenie nauczyciel godzina sala
1. Zasady rekrutacji do LO. im. KEN w Stalowej Woli Z. Świderski od 11.00 16
2. Doświadczenia z fizyki L. Panas Pawłowska
J.Wołcz
od 10.30 40
3. Warsztaty kulturoznawcze L. Hawryło-Sierpniak  10.30-11.30  47
4. Działania Dyskusyjnego Klubu Filmowego (DKF) E. Wołoszynek 10.00-12.00 5
5. Występy Artystyczne – śpiew, taniec, gra na instrumentach J. Kawa 10.00-12.30 Korytarz na parterze
6. Wystawa prac plastycznych utalentowanych uczniów J. Kawa 10.00-13.00 Korytarz Ip
obok sali 19
7. Zadania Logiczne A. Łączek
M. Maczkowska
10.00-13.00 48
8. "Singing with us" - angielskie karaoke i mini koncert. A. Furman
J. Kajsz   
10.30-11.30 42
9. Quiz o krajach hiszpańskojęzycznych J. Rozwadowska 11.00-12.00 2
10. Ćwiczenia laboratoryjne z anatomii roślin W. Mazurkiewicz 10.30-12.00 20
11. Symulacje biznesowe E. Komsa 10.00-11.00 31
12. ''Język niemiecki najważniejszym językiem w Unii Europejskiej"- Dlaczego warto uczyć się tego języka? I. Oleś
B. Gorczyca
B. Muciek
P. Godek
10.00-12.00 29
13. Turniej Counter-Strike A. Wnuk 10.30-12.30 35
14. Pokazy robotów – Koło Informatyczne CMI A. Wnuk 10.00-11.00 49
15. Zabawa QR - "Poznaj szkołę ze swoim smartfonem" A. Wnuk 10.00-12.30 teren szkoły
16. Rocznikowy Turniej Piłki Siatkowej M. Skiba od 10.00 Hala sportowa
17. Rocznikowy Turniej Piłki Nożnej T. Kajpust od 11.00 Boisko szkolne/ hala sportowa
18. Szkolne warsztaty sportowe w obiektywie

D. Babicki
A. Trygar

 

on-line Facebook, instagram, loken- sport
19. Wspinanie na ścianie wspinaczkowej A. Trygar od 10.00 Sala 28
(sala męska)
20. Akrobatyka w powietrzu Julia Pierścionek -uczennica kl 1f 10.20-11.00 siłownia
21. Wystawy:
"10 rzeczy , których nie wiedzieliście o Leonardzie da Vinci"
"Historia szkoły w Kronikach Szkolnych"
E. Musiał
A. Gawron
10.00-13.00 Biblioteka szkolna
22.

HIT na sobotę:
"Zrelaksuj się , odstresuj się"
Ścieżka sensoryczna

I. Sodomir
A. Rodziewicz
od 10.00 18
23. Warsztaty geograficzne w obiektywie B. Gazda
J. Biłogras
10.00-11.00 9

 

Wozek inwalidzki