Próbne egzaminy maturalne ze wszystkich przedmiotów z deklaracji ostatecznej

Informujemy, że od 3 do 16 marca odbędą się w naszej szkole tzw. próbne egzaminy maturalne ze wszystkich zadeklarowanych przez was przedmiotów w deklaracji ostatecznej.  Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowały materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów na wszystkich poziomach. Egzaminy odbędą się zgodnie z harmonogramem, który przedstawiamy poniżej. Sukcesywnie będziemy publikować listy zdających wg przedmiotów.

Data

Przedmiot /linki do list

3

środa

język polski – pp

język łaciński i kultura antyczna – pr*

4

czwartek

matematyka – pp

historia muzyki – pr

filozofia – pr

5

piątek

język angielski – pp

historia sztuki – pr

język kaszubski – pr

6, 7 – sobota, niedziela

8

poniedziałek

język angielski – pr

język angielski – dj*

język hiszpański – pp

język niemiecki – pp

język rosyjski – pp

9

wtorek

język polski – pr

język francuski – pr

język rosyjski – pr

10

środa

matematyka – pr

język hiszpański – pr

język niemiecki – pr

11

czwartek

biologia – pr

informatyka – pr

12

piątek

chemia – pr

wiedza o społeczeństwie – pr

13, 14 – sobota, niedziela

15

poniedziałek

historia – pr

fizyka – pr

16

wtorek

geografia – pr

 

Egzaminy będą przeprowadzone stacjonarnie w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (np. samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi, korzystanie z dozwolonych materiałów i przyborów pomocniczych). Diagnoza musi zostać przeprowadzona z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego. Uczeń, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w przeprowadzaniu testu diagnostycznego nie może przyjść na ten test, jeżeli przebywa w domu z osobą w izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Zobowiązujemy maturzystów, którzy  z w/w powodów nie będą mogli uczestniczyć w egzaminie próbnym o zgłoszeniu tego faktu telefonicznie w sekretariacie szkoły, codziennie w godzinach 7.30-14.30 ( tel. 15 842 69 45).

O szczegółach organizacji poinformujemy w późniejszym terminie.

Wozek inwalidzki
Aktualności