Dni Otwarte na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

W dniach 25 i 26 marca Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza na wirtualne Dni Otwarte. Będą to dwa dni pełne wydarzeń, wykładów popularnonaukowych, spotkań z przedstawicielami wydziałów oraz organizacji studenckich. 

Wydarzenie rozpocznie się 25 marca 2021 o godz. 12:00, na specjalnie do tego przygotowanej platformie, do której dostęp będzie można uzyskać poprzez stronę internetową: dzien-otwarty.uj.edu.pl.  

Zarówno w czwartek, jak i piątek od 12:00—18:00, maturzyści oraz wszyscy zainteresowani studiowaniem będą mogli wysłuchać prawie 50 wykładów, zobaczyć ponad 30 prezentacji i obejrzeć aż 100 filmów!  Na maturzystów czekać będą przedstawiciele wydziałów, organizacji studenckich, Samorządu Studentów oraz Działu Rekrutacji na Studia. Do dyspozycji, na czatach i indywidualnych spotkaniach, będzie dostępnych ponad 100 reprezentantów uczelni. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku studiów oraz przedstawią możliwości jakie oferuje uczelnia.  

Na spotkaniu live „Studia bez tajemnic” przedstawiciele UJ porozmawiają o tegorocznej rekrutacji, opowiedzą o wymianach, stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem.  

Zapraszają
Pracownicy i Studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Wozek inwalidzki
Aktualności