Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

W środę 1 września 2021 r.  o godz. 10 00 zapraszamy uczniów klas pierwszych na spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami, które odbędzie się na sali gimnastycznej męskiej nr 28 (wejście od strony parkingu przy hali sportowej). Prosimy uczniów o wchodzenie w maseczkach  na salę bezpośrednim wejściem od strony parkingu i zajmowanie wyznaczonych miejsc.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów klas drugich i trzecich zainaugurują spotkania z wychowawcami o godzinie 10.00 w salach lekcyjnych. Uczniów klas drugich prosimy o wchodzenie w maseczkach głównym wejściem do szkoły, zaś uczniów klas trzecich zapraszamy o godz. 10.15 prosimy o wchodzenie w maseczkach wejściem od strony parkingu.

TUTAJ publikujemy wykaz klas ze wskazaniem sal na spotkanie z wychowawcami.

Na spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas może przyjść wyłącznie zdrowy uczeń. Uczeń, nie może przyjść do szkoły, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

 O godzinie 9.00  w Bazylice Mniejszej p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się msza św. celebrowana przez naszych katechetów.

Każda osoba przed przyjściem do szkoły (uczeń, nauczyciel, pracownik administracji i obsługi, rodzic, osoby trzecie)  jest zobowiązana do zapoznania się z regulaminem bezpieczeństwa przebywania w budynku szkoły, który jest opublikowany na stornie internetowej szkoły.  Niniejszy regulamin ma na celu zminimalizowanie potencjalnego zarażenia się wirusem Covid 19 przez uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły. Jego sumienne przestrzeganie będzie nie tylko wyrazem dojrzałości, odpowiedzialności i dbałości wszystkich osób, które na co dzień spotykają sięw szkolnej przestrzeni, o nasze zdrowie, ale także zdrowie tych, których po powrocie ze szkoły spotykamy w domu.

 

Wozek inwalidzki
Aktualności