Centrum Mistrzostwa Informatycznego

 

Koleżanki i Koledzy, Uczniowie

W maju 2022 kończy się III edycja projektu grantowego Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Jego celem była i jest promocja programowania i robotyki wśród nauczycieli i uczniów zainteresowanych tą problematyką.
W naszej szkole w ramach projektu prowadziłem Koło Informatyczne CMI. Z tej okazji chciałem podziękować wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w zajęciach Koła za ich zainteresowanie i zaangażowanie. Ponadto gratuluję im również uczestnictwa w Zawodach Algorytmicznych i Lidze Algorytmicznej. Naszą szkołę w tych elitarnych konkursach reprezentowali:

Kacper Grzybowski - 3A
Paweł Kawęcki - 3BG
Adrian Kosior - 3AG
Aleksander Matyka - 3B

W następnym roku szkolnym w ramach IV edycji CMI planuję zorganizowanie dodatkowych zajęć (oprócz Koła) wyłącznie dla uczniów klasy 4A i 3A, dla których przygoda z informatyką kończy się przedwcześnie w naszej szkole.
Zapraszam zatem wszystkich uczniów i nauczycieli z przygotowaniem informatycznym do uczestnictwa w ostatniej edycji projektu.

Życzę moim uczniom sukcesów i osobistej satysfakcji a sobie wytrwałości.
Andrzej Wnuk

Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.

Wozek inwalidzki
Aktualności