Kolejne sukcesy lekkoatletów

W ostatnim czasie nasza młodzież rywalizowała na arenie sportowej, odnosząc znaczące sukcesy w lekkoatletyce. W królowej sportu zarówno dziewczęta jak i chłopcy na szczeblu rejonowym pokonali koleżanki i kolegów ze szkół ponadpodstawowych z powiatu. Natomiast 19.10.2022r. w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych, gdzie nasze zespoły spisały się na medal. Dziewczęta pokonując 18 szkół, uplasowały się na II-gim miejscu w województwie podium, ustępując jedynie Szkole Mistrzostwa Sportowego z Rzeszowa, natomiast chłopcy zajęli IV-te miejsce, pokonując 21 zespołów z całego województwa. Jest to ogromny sukces naszych zawodników, warto zaznaczyć,  że większość szkół, która brała udział w zawodach to szkoły sportowe.

Drużynę dziewczyn reprezentowały: Machaj Blanka 1h, Gabriela Grzybowska 3g, Małgorzata Strzelec3g, Adrianna Kramek 3f, Natalia Cygan 3f oraz Kinga Rachfalska 1i.

Drużynę chłopców reprezentowali: Jakub Bembenek 2e, Michał Dziuba 4c, Marek Grykałowski 2e, Adrian Rybiński 4d, Jacek Skrzeszewski 4d, Jan Skrzypek 3f, Marcel Golik 4e.