DKMS - WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE Podsumowanie akcji

 DKMS - WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Podsumowanie akcji

 

 

 

 

 

 

„Szczęście to jedyna rzecz,

która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

A.Schweirtzer

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

z radością przekazujemy Wam sprawozdanie z akcji  rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych, która odbyła się w naszej szkole 11 stycznia 2023 roku.

W tym dniu do grona potencjalnychDawców dołączyło 40 kolejnych osób.

W imieniu zespołu Fundacji DKMS, organizatorów akcji, czyli klasy 3F wraz z wychowawcą Maciejem Biłograsem oraz w imieniu wszystkich pacjentów, którzy otrzymali szansę na nowe życie dzięki Dawcom szpiku, pragniemy Wam gorąco podziękować, za chęć niesienia pomocy innym, pomocy bezinteresownej, płynącej z głębi serca. Dzięki ludziom takim jak Wy możemy zwiększyć szanse pacjentów na całym świecie na pokonanie tej okrutnej choroby, jaką jest nowotwór krwi. Jesteśmy z Was dumni i zarazem wdzięczni, że po raz kolejny nie zawiedliście i podjęliście świadomą decyzję o rejestracji w bazie Dawców Fundacji DKMS. Tworzą ją wspaniali ludzie – potencjalni i faktyczni Dawcy, Pacjenci, Wolontariusze i Darczyńcy, złączeni w jednym celu – walce o dobro pacjentów potrzebujących przeszczepienia szpiku.

Szczególne podziękowania składamy też szkolnemu Wolontariatowi i Pani Iwonie Sodomir, za aktywne wsparcie  poprzez zorganizowanie kiermaszu słodkości, dzięki któremu mogliśmy również wesprzeć finansowo Fundację DKMS.

Pamiętajcie: Tylko łącząc siły możemy ratować ludzkie życie i zmieniać świat na lepsze!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

Szkolny koordynator z ramienia Fundacji DKMS

Małgorzata Gołojuch

 

Wozek inwalidzki
Aktualności