„Ogarnij Gegrę! 2023”

Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego organizuje wydarzenie „Ogarnij Gegrę! 2023”. Inicjatywa ta skierowana jest do maturzystów deklarujących przystąpienie do egzaminu maturalnego z geografii na poziomie rozszerzonym i ma na celu powtórzenie z maturzystami najważniejszych zagadnień, które mogą pojawić się na tegorocznym egzaminie dojrzałości. Wszystkie wykłady prowadzone są przez grupę jednych z najlepszych pracowników dydaktycznych WGiSR UW.

Wydarzenie to jest już tradycją Wydziału, a tegoroczna edycja będzie dwunastą, przeprowadzoną w trybie zdalnym. Do tej pory wzięło udział prawie 1500 osób ze 133 miejscowości w całym kraju. Udział w organizowanych  wykładach powtórzeniowych wpłynął pozytywnie na wyniki egzaminu maturalnego z geografii osób w nich uczestniczących oraz być może ułatwił podjęcie decyzji związanej z kontynuacja nauki na uczelni wyższej.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej, w dniach 27.03.2023 – 31.03.2023 i jest całkowicie bezpłatne. Rejestracja na wykłady rozpocznie się 13.03.2023, a szczegóły oraz regulamin będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebook’u (kod QR widoczny jest na plakacie promocyjnym, załączonym w mailu).

Więcej informacji na stronie FB  https://www.facebook.com/ogarnijgegre

Wozek inwalidzki
Aktualności