DEBATA OKSFORDZKA Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

We wtorek 28.04 od godziny 10:00 do 10:35  (lekcja 4) odbędzie się debata oksfordzka z okazji Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość będzie transmitowana na żywo w Internecie. Link zostanie opublikowany niżej w ogłoszeniach na stronie I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej.

Link do debaty : 

https://m.twitch.tv/staszic_loken/home

ORGANIZATORZY: samorząd szkolny, uczniowie klasy 1c, 3g i Edyta Wołoszynek, Damian Tracz, Jolanta Kawa

JURY: Edyta Wołoszynek, Damian Tracz

PUBLICZNOŚĆ: uczniowie klas z opiekunami

MIEJSCE DEBATY: Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli 

Uczniowie obejrzą debatę w czasie rzeczywistym na lekcji 9.50-10.35 w salach lekcyjnych, z wyłączeniem lekcji, na których był wcześniej zapowiedziany sprawdzian.

Uczniowie z lekcji WF-u przejdą do sal lekcyjnych:


Wozek inwalidzki
Aktualności