Drodzy Abiturienci,
Jutro rano zasiądziecie do egzaminów maturalnych. To moment, w którym Wasza wiedza spotka się z dojrzałością. Życzymy Wam maksymalnego skupienia, opanowania i arkuszy, które nie sprawią Wam trudności.
Aby jutrzejszy poranek przebiegł sprawnie i bez stresu, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad, które opublikowaliśmy w zakładce Matury- Organizacja.
Największa grupa maturzystów będzie pisała egzamin na hasli sportowej. Prosimy o zapoznanie się w miejscem wejścia na halę ( sala 1A, 1B, 1C). Dla ułatwienia i poczucia jutrzejszej atmosfery opublikowaliśmy dla Was plan układu ławek na hali.
Drodzy Maturzyści, odpocznijcie dzisiaj. Zadbajcie o dobry sen, by jutro obudzić się z jasnym umysłem.
Trzymamy kciuki za każdą i każdego z Was! Połamania piór i samych „setek” w arkuszach!