Dziś w murach naszej szkoły zapanowała wyjątkowa atmosfera skupienia i powagi. Punktualnie o godzinie 9:00 276 abiturientów zasiadło do arkuszy z języka polskiego na poziomie podstawowym, tym samym oficjalnie rozpoczynając sesję egzaminów maturalnych.
To najważniejszy sprawdzian wiedzy w dotychczasowej edukacji naszych uczniów, wieńczący lata nauki w liceum. Cieszymy się, że tak liczne grono młodych ludzi przystępuje dziś do walki o swoją przyszłość i wymarzone indeksy na wyższe uczelnie.
Drodzy Maturzyści! Życzymy Wam jasności umysłu, opanowania stresu i przysłowiowego "połamania piór". Niech zadania okażą się proste, a wypracowania piszą się niemal same. Cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele oraz młodsi koledzy – mocno trzyma za Was kciuki!
Powodzenia na wszystkich etapach matury!