Dla ucznia 2021-05-14 11:45:48
Decyzją Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. od 17.05.2021 r. lekcje w naszej szkole będą realizowane w sposób hybrydowy. Wskazana przez dyrektora część klas będzie realizowała lekcje stacjonarnie a część zdalnie wg dotychczasowego podziału godzin w cyklach tygodniowych:
| tydzień | lekcje stacjonarne w szkole | lekcje zdalne UCZNIOWIE w domu |
| tydzień 17-21.05.2021 r. | ||
|
17-18.05.2021 r. (po,wt ) 20-21.05.2021 r. (czw,pt) |
klasy I i klasy II po gimnazjum |
klasy II |
| 19.05.2021 r. (środa) |
klasy II po gimnazjum (bez klas I) |
klasy I klasy II |
| tydzień 27-28.05.2021 r. | ||
| 24-28.05.2021 r. |
klasy II i klasy II po gimnazjum |
klasy I |
W pierwszym tygodniu pobytu w szkole zaplanowaliśmy dla Was godzinne warsztaty w pt. „Spotkajmy się po zdalnym nauczaniu”.
Informujemy, że wszystkie pozostawione przed lockdownem rzeczy w szatni nr 28 (na sali gimnastycznej męskiej) są do odebrania w dyżurce na parterze.
Po 31.05.2021 r. uczniowie wszystkich klas wracają do szkoły na nauczanie stacjonarne. Lekcje będą odbywać się w jednej sali .
Szegółowe informacje zostały opublikowane w zakładce - O SZKOLE - Dokumenty
Informacje 2021-05-13 14:32:42
Ze względu na wytyczne MZ i GIS dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa przeprowadzenia egzaminu w dobie pandemii COVID 19 w zakładce Matury - Matura 2021 opublikowaliśmy dla zdających informacje nt. organizacji egzaminu maturalnego w 2021 r. Poniżej zostały opisane wejścia do szkoły na sale egzaminacyjne dla poszczególnych grup maturzystów.
Wejścia do szkoły na egzaminy maturalne: przedmioty dodatkowe, języki obce
|
Data |
Linki do list*/sala egzaminacyjna |
Szatnie: |
|
14.05.2021 r. chemia poziom rozszerzony |
Wejście 1 - sala 1a |
Szatnie przy hali dla klas A,F,G,H - sala gimnastyczna męska 28 |
| Wejście 2 - sala 1b |
szatnia nr 12 dla klasy G , szatnia nr 13 – klasa H, |
|
| Wejście 4 – sala 9 |
sala nr 11 |
|
| 14.05.2021 r. język niemiecki -poziom rozszerzony |
Wejście 4 - sala 46,47 |
Szatnia - sala 42 |
*listy zdających nie są dokumentem, stanowią jedynie pomoc przy organizacji egzaminu maturalnego
Informatyka 2021-05-07 18:56:02
![]() |
Zapraszam wszystkich uczestników Koła Informatycznego na sobotnie spotkanie - 08.05.2021 o godz. 10.00.
|
(Trójkąt Sierpińskiego)
Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.
Dla ucznia 2021-05-07 11:12:57
Przypominam, że od poniedziałku 10.05.2021 r. wracamy do zdalnego nauczania. Lekcje będą odbywać się wg nowego podziału godzin, który jest opublikowany na stronie szkoły. Niektórzy nauczyciele będą pracować w maturalnych zespołach egzaminacyjnych, co będzie widoczne w podziale godzin w dzienniku.
Matura 2026 2021-05-09 14:30:10
Drodzy maturzyści!
Jesteśmy przygotowani na Wasze przybycie na egzaminy maturalne. Od Was oczekujemy sprawdzenia drogi wejścia na wskazaną w harmonogramie salę egzaminacyjną (harmonogramy otrzymaliście od wychowawcy). Realizując wytyczne GIS i MZ opublikowaliśmy w zakładce MATURA wszelkie informacje, z którymi musicie się zapoznać. Przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego zdający są zobowiązani do zapoznania się z informacjami: Procedury dla zdających dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminu maturalnego z uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa oraz Informacją dla maturzystów.
Załącznik nr 1 Wejścia uczniów na sale egzaminacyjne z zachowaniem wytycznych GIS i MZ.
Bardzo ważne jest sprawdzenie wejść do szkoły na poszczególne dni, ponieważ będą otwarte tylko wskazane drzwi wejściowe.
Pamiętajcie o zabraniu ze sobą przyborów piśmienniczych, kalkulatora prostego (na wskazane egzaminy), dowodu tożsamości i maseczki/przyłbicy. W związku z koniecznością wietrzenia sal i zmienną pogodą ważne jest, abyście mieli dodatkowe okrycie wierzchnie (np. marynarkę, sweter, kardigan). Na salach egzaminacyjnych może być chłodno.
Harmonogram egzaminów maturalnych 2021
Materiały i przybory pomocnicze
POWODZENIA!
Informacje 2021-05-03 14:44:24
Dzisiaj tj. 30.04.2021 r. o godz. 10.55 zapraszamy społeczność szkolną na wirtualną uroczystość zakończenia nauki w klasach maturalnych. Podczas lekcji na 5 godzinie lekcyjnej nauczyciele udostępnią film przygotowany przez uczniów klasy 2eg z okazji zakończenia nauki.
Mamy zaszczyt zaprezentować uczniów, którzy otrzymali najwyższe wyniki w szkole.
|
Klasy maturalne z najwyższą średnią w szkole: 1 3F 4,61 |
Uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole: 1 miejsce Łukanty Angelika |
|
Klasa A Bartman Tomasz |
Klasa D Drozd Izabela |
Klasa E Czerepak Oliwia |
Klasa F Bobińska Julia |
Klasa H Kozyra Natalia
Klasa I Florczak Kamila
|
Matura 2026 2021-04-30 07:03:59
W dniach 04-06.05.2021 r. wychowawcy klas maturalnych przekażą świadectwa ukończenia szkoły. Ze względu na wytyczne GIS maturzyści muszą podpisać listy odbioru dokumentów swoim długopisem i podejść do nauczyciela w maseczce.
W innych dniach zapraszamy po odbiór świadectw do sekretariatu szkoły w godzinach pracy sekretariatu szkoły, tj. do godziny 15-tej (z wyłączeniem czasu trwania egzaminów maturalnych).
W dniu 04 maja (wtorek) prosimy o odebranie świadectw uczniów klas:
klasa 3 A- E.Wierzbicka - sala 13
klasa 3 D A.Przybylski - sala 32,
klasa 3 E.Wołoszynek - sala 31,
W dniu 05 maja (środa) prosimy o odebranie świadectw uczniów klas:
klasa 3 I- A.Łączek - sala 19
klasa 3 G B.Gorczyca – sala 18,
klasa 3 H - sala 32
W dniu 06 maja (czwartek) prosimy o odebranie świadectw uczniów klas:
klasa 3 D- J.Kajsz - sala 13
klasa 3 B – K.Geraghty -sala 12,
klasa 3 C - A.Wnuk - sala 2,
Dla ucznia 2021-04-28 18:51:10
Z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy 2c przygotowali krótki film upamiętniający to wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego materiału na najbliższej godzinie wychowawczej.
Zachęcamy również do odwiedzenia specjalnej strony przygotowanej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w związku z 230. rocznicą Konstytucji 3 Maja.
Informacje 2021-04-23 10:57:16
Społeczność szkolna I LO im. KEN w dniu 24 kwietnia 2021 r. od godz. 10.00-12.00 zaprasza uczniów klas podstawowych i ich rodziców na Wirtualny Dzień Otwarty. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu poprzez logowanie się na spotkania on-line (linki w zakładce Rekrutacja – Dzień Otwarty) oraz obejrzenie przygotowanych przez uczniów filmów i prezentacji opublikowanych na stronie szkoły.
Wydarzenie odbędzie się w trybie online. Na stronie www.loken.pl.w zakładce Rekrutacja – Dzień Otwarty - Harmonogram został zamieszczony szczegółowy program Wirtualnego Dnia Otwartego oraz wszelkie informacje dotyczące wydarzenia wraz z linkami na spotkania. Transmisja każdego spotkania on-line będzie odbywać się na platformie Google MEET. Uczestnicy będą mogli dołączyć przez swoje konta mailowe aktywując podany w HARMONOGRAMIE link lub poprzez aplikację Meet na swoim smartfonie wpisując podany w HARMONOGRAMIE kod spotkania.
![]() |
![]() |
Dla ucznia 2021-04-22 07:48:27
Zgodnie z planem organizacji pracy szkoły na rok szkolny 2020/2021 przypominamy, że dzień 24.04.2021 r. jest dniem pracującym dla uczniów klas pierwszych i drugich, w zamian za dzień wolny 04.06.2021 r. W sobotę będzie obowiązywał plan pracy na piątek wg nowego podziału godzin. Plan lekcji zostanie wpisany przez wychowawców w dzienniku.