Sport 2020-12-10 09:32:43
Z ogromną radością i satysfakcją pragniemy poinformować społeczność szkolną, że nasze liceum zajęło II miejsce w rywalizacji sportowej szkół średnich w latach 2019/2020 w powiecie stalowowolskim. Na arenie sportowej uplasowaliśmy się zaraz za ZS nr 2, a przed Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym. Ponadto warto również zaznaczyć, iż I LO im. KEN zajęło 19 miejsce w województwie na 160 szkół biorących udział w rywalizacji.
Serdeczne gratulujemy naszym sportowcom, którzy reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach oraz zawodach sportowych.
Sukces jest tym większy, iż w naszej szkole nie mamy klas sportowych, a w pokonanym polu pozostawiliśmy wiele szkół z takimi właśnie klasami.
GRATULUJEMY!
Informacje 2020-12-09 14:43:43
Informujemy, że do etapu okręgowego XVI Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1. Aleksandra Szcześniak 2 E
2. Łukasz Wołoszczak 2 AG
Opiekunem merytorycznym uczniów jest Elżbieta Komsa.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach olimpiady.
Informacje 2020-12-07 07:36:58
8 grudnia odbędzie się 45 edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej (etap szkolny) w formie on - line.
Punktualnie o godz. 11.00 pierwsza część, o godz. 12.15 druga część.
Proszę pamiętać, że nie można wracać do poprzednich pytań.
Sekcja historii muzyki: proszę koniecznie przygotować słuchawki lub głośniki.
Powodzenia.
Jolanta Kawa
Informatyka 2020-12-06 17:13:53
![]() |
Uwaga (ważne)! Zapraszam wszystkich uczestników Koła Informatycznego na spotkanie organizacyjne dotyczące Ligi Algorytmicznej - poniedziałek, 07.12.2020 o godz. 17.00. (A. Wnuk)
|
Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.
Informacje 2020-12-04 18:46:19
Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałaś / odpowiedziałeś twierdząco, wspólny projekt Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO im. KEN oraz AwareSchool, zorganizowany specjalnie dla uczniów naszego liceum, JEST DLA CIEBIE.
Program będzie realizowany w formie cyklu 3 spotkań on-line (każde trwać będzie 60 min.), wzorowanych na tego typu spotkaniach realizowanych w świecie biznesu jako tzw. „coaching kariery” dla osób czynnych zawodowo.
Dowiecie się, jak można myśleć strukturalnie o własnym potencjale, predyspozycjach, mocnych stronach oraz ograniczeniach, aby na bazie tej wiedzy podejmować świadome i dobre dla siebie decyzje edukacyjno-zawodowe.
Szczegóły dotyczące programu oraz formularz rejestracji znajduje się tutaj (rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcecie w spotkaniu uczestniczyć)
https://swiadoma-szkola.pl/landing-lo-ken/#
Film (link) do zamieszczenia razem z postem
Informacje 2020-12-04 18:44:58
Drodzy uczniowie, informujemy o możliwości wypożyczania książek z biblioteki szkolnej w okresie od 7.12.2020 do 22.12.2020r. Biblioteka będzie pełniła następujące dyżury:
07.12.2020 – 10.00 – 12.00
08.12.2020 – 13.00 – 15.00
09.12.2020 – 10.00 – 12.00
10.12.2020 – 13.00 – 15.00
11.12.2020 – 10.00 – 12.00
14.12.2020 – 13.00 – 15.00
15.12.2020 – 10.00 – 12.00
16.12.2020 – 13.00 – 15.00
17.12.2020 – 13.00 – 15.00
18.12.2020 – 10.00 – 12.00
21.12.2020 – 13.00 – 15.00
22.12.2020 – 10.00 – 12.00
Wypożyczanie książek będzie się odbywało poprzez wcześniejsze złożenie zamówienia na adres e-mail: biblioteka@loken.pl. W wiadomości proszę podać: imie i nazwisko, klasę oraz tytuł pozycji do wypożyczenia. Książki będą do odbioru w dniu kolejnym w bibliotece szkolnej. Przy odbiorze bardzo prosimy o zachowanie wszystkich obowiazujcych norm sanitarnych.
Informacje 2020-12-04 18:38:50
Od 2009 roku nasza szkoła pozostaje w stałym kontakcie z nauczycielami i uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły z mejscowości Netanya w Izraelu. W poprzednich latach mieliśmy przyjemność osobiście pokazać Im nasze codzienne szkolne życie, panujące zwyczaje oraz przedstawić część naszej kultury i historii. W tym roku, ze względu na panującą sytuację, postanowiliśmy zorganizować spotkanie w formule online, w czasie którego będziecie mogli zapoznać się z codziennością szkolną oraz obyczajami i kulturą Waszych koleżanek i kolegów. Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie, prosimy o zgłoszenie się do Pani A. Gierak lub Pana J. Strugalskiego do poniedziałku 7.12.2020 (ewentualne pytania i zgłoszenie udziału proszę wysyłać przez Dziennik). Ze względu na formę spotkania, liczba osób mogących wziąć w nim udział jest ograniczona.
Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału!
Informatyka 2020-11-30 21:10:54
|
|
|---|
|
|---|
|
|---|
|
|
|---|
|
|---|
Informacje 2020-11-26 10:37:30
W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej w kraju (Kompleksowy plan działania na nadchodzący czas – 100 dni solidarności w walce z COVID-19) zostały zmienione terminy niektórych wydarzeń zapisanych planie w organizacji roku szkolnego.
Zmianie uległ czas trwania ferii zimowych. Ferie zimowe w całej Polsce będą od 4 do 17 stycznia. Konsekwencją zmiany terminu ferii zimowych jest zmiana czasu trwania pierwszego semestru. Nowy termin zakończenia pierwszego semestru nauki w klasach I-III to 29.01.2021 r.
22.12. (wt) termin powiadomienia rodziców zagrożonych ocenami niedostatecznymi
20.01 (śr) zaproponowanie ocen semestralnych
22.01 (pt) zakończenie klasyfikacji
26.01 (wt) konferencja klasyfikacyjna
29.01 (pt) wywiadówki
Informatyka 2020-11-28 11:05:25
![]() |
Zapraszam wszystkich uczestników Koła Informatycznego na cotygodniowe spotkanie - sobota, 28.11.2020 o godz. 10.00. (A. Wnuk)
|
Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.