Oferta edukacyjna

 

Szanowni Rodzice,
Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej!

Przed nami nowy nabór do szkoły. Podobnie jak w poprzednich latach, naszym nadrzędnym celem jest stworzenie oferty edukacyjnej takiej, która będzie odpowiadać aspiracjom i oczekiwaniom absolwentów drugiego już rocznika szkół podstawowych.

W nadchodzącym roku szkolnym przygotowaliśmy ofertę 9 klas po szkole podstawowej. Każda klasa daje możliwość wyboru różnych przedmiotów rozszerzonych, tym samym zapewniamy szeroką możliwość wyboru kierunków kształcenia co w przyszłości umożliwi uczniom wybór wymarzonej uczelni.

Wszystkim uczniom szkół podstawowych życzę jak najlepszych ocen uzyskanych na świadectwie ukończenia szkoły i jak najlepszych wyników egzaminu zewnętrznego, tak by stały się one przepustką do wymarzonej szkoły. Jestem przekonany, że dla wielu z Was będzie to nasze liceum. Państwu Rodzicom życzę dumy z osiągnięć swoich dzieci i satysfakcji z dokonanych przez nich wyborów. Jednych z najważniejszych o ile nie najważniejszych w ich dotychczasowym życiu.

Podczas spotkań promocyjnych z młodzieżą otrzymywawiem wiele pytań. Niektóre z nich powtarzały się w każdej grupie, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowałem krótki materiał, który być może pomoże w podjęciu decyzji o wyborze szkoły.

Z poważaniem
Mariusz Potasz

 

Oddziały po szkole podstawowej w zakładkach obok.

Wozek inwalidzki