Sukces lekkoatletek!

Przez cały wrzesień nasze lekkoatletki rywalizowały na arenie sportowej. Dziewczyny brały udział w Drużynowych Biegach Przełajowych, pokonując rywalki z innych szkół z regionu i powiatu. Wygrywając poszczególne etapy, awansowały do Finału Województwa Podkarpackiego. Zawody odbyły się w miejscowości Pustynia koło Dębicy, dziewczyny biegały 10 x 800m. Poziom zawodów był bardzo wysoki, większość szkół, która brała udział to szkoły mistrzostwa sportowego lub szkoły mające klasy o profilu sportowym. Nasze lekkoatletki pokonały wiele szkół i uplasowały się bardzo wysoko na V-tym miejscu w województwie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek, ponieważ zajęły V-te miejsce na 154 szkoły klasyfikowane w Szkolnym Związku Sportowym.
Naszą szkołę reprezentowały: Czopik Natalia 1C, Dębiak Klaudia 3G, Dudek Aleksandra 2H, Jędruszko Nikola 1AG, Kowal Karolina 3G, Krzyżewska Wanessa 3G, Rębisz Anna 2G, Selwa Małgorzata 1DG, Sibiga Urszula, 1AG Szabat Katarzyna, 1A Trawińska Kamila, 1C, Oczkowska Jagoda 1D, Zwolińska Judyta 2H,Warchoł Klaudia1A.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!