Witamy na oficjalnej stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej
w Stalowej Woli

ERASMUS+ Program

Szkolenia międzynarodowe nauczycieli

Echa Dnia Otwartego Szkoły

tarcza perpektywy    tarcza p2     tarcza loken 

Aktualności

Piąte miejsce w okręgowych eliminacjach XLIX Olimpiady Geograficznej


Geografia 2023-02-05 22:06:32

W sobotę i niedzielę 4 i 5 lutego 2023 r. w I LO w Rzeszowie odbyły się zawody II stopnia (okręgowe) XLIX Olimpiady Geograficznej.

Z ogromną radością informujemy, że Łukasz Chyła z klasy 3e zajął V miejsce w etapie okręgowym i tym samym został nominowany przez Komitet Okręgowy Olimpiady Geograficznej w Rzeszowie do zawodów finałowych Olimpiady. Do 15 marca 2023 r. – Komitet Główny ogłosi na stronie internetowej oficjalne wyniki zawodów II stopnia i listę uczniów dopuszczonych do zawodów ogólnopolskich XLIX Olimpiady Geograficznej, które odbędą się w Katowicach. Trzymamy kciuki za pomyślny dla Łukasza przebieg weryfikacji  przez  Komitet Główny.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i godne reprezentowanie Naszego Liceum pozostałym uczniom: Wiktorii Wieczerzak z klasy 2e, Natalii Maziarz  z klasy 3e oraz Patrycji Sarzyńskiej i Dawidowi Pankowi z klasy 4e. Pomimo wysokich wyników z części pisemnej, niestety, nie zakwalifikowali się oni do eliminacji ustnych w drugim dniu zawodów. 

Nauczycielką Łukasza jest p. Jolanta Biłogras

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły udziału w etapie okręgowym

Olimpiada Artystyczna


Informacje 2023-02-05 21:01:47

06.02.2023 w Krakowie odbędą się eliminacje okręgowe 47 Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej. Miło mam poinformowć, że w sekcji historii muzyki naszą szkołę będą reprezentować uczniowie:

Hubert Furman kl. III a

Weronika Cygan kl. II a

Maciej Zbyrad kl. II a

Amelia Krasoń kl. II e

Alicja Wąsik kl. II f

Nauczycielką w/w uczniów jest p. Jolanta Kawa

Gratulujemy Amelii, Alicji, Weronice,Hubertowi i Maćkowi zakwalifikowania się do etapu okręgowego i życzymy powodzenia w Krakowie!

 

CMI - spotkanie Koła Informatycznego


Informatyka 2023-02-03 21:26:17

                                                   

Zapraszam wszystkich uczestników Koła Informatycznego na sobotnie spotkanie - 04.02.2023 o godz. 10.00.

Po feriach zaczynamy wiosenną sesję CMI od podstawowego problemu teorii liczb tj. rozkładu na czynniki pierwsze. Kontekstem problemu jest tzw. sito Eratostenesa.
Link do spotkań cyklicznych w kalendarzu.
A. Wnuk

Dodaj do
kalendarza: Dodaj do kalendarza google

Projekt "Centrum Mistrzostwa Informatycznego" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.

Zamienniki sal dla klasy 2c


Informacje 2023-01-31 13:34:29

Od dnia 31.01.2023 r. aż do odwołania, wszystkie zajęcia klasy 2 C odbywać się będą na jednym piętrze według harmonogramu opublikowanego TUTAJ

Sukces uczniów w XLIX Olimpiadzie Geograficznej


Geografia 2023-01-31 13:00:40

W dniach 4 i 5 lutego 2023 w I LO w Rzeszowie odbędą się zawody okręgowe XLIX Olimpiada Geograficznej. Nasza szkołę będzie reprezentowało pięciu uczniów p. Jolanty Biłogras i Beaty Gazdy:

Wiktoria Wieczerzak z klasy 2e

Natalia Maziarz i  Łukasz Chyła z klasy 3e

oraz Patrycja Sarzyńska i Dawid Panek z klasy 4e

4 - go lutego uczniowie wezmą udział w części pisemnej, która rozpocznie się o godz. 11.00 ( rejestracja od godz. 10.00 ), zaś 5 - lutego odbędzie się część ustna dla zakwalifikowanych uczniów o godz. 9.30 ( quiz oraz odpowiedź na wylosowany temat ).

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie okręgowym

 

Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"


Fizyka 2023-01-29 19:00:47

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" 2022/2023 (XVI edycja) z fizyki zakwalifikowali się:

  • Stanisław Bobiński - 4b
  • Sebastian Dechnik - 4b
  • Aleks Dydak - 2b
  • Jakub Dziechciarz - 4b
  • Katarzyna Fus - 4a
  • Filip Wojciech Gajda - 4b
  • Bartłomiej Galek - 4a
  • Kacper Grzybowski - 4a
  • Adrian Gutowski - 2b
  • Kamil Karlik - 4b
  • Piotr Kuryła - 2b
  • Wiktoria Markowicz - 4a
  • Aleksander Matyka - 4b
  • Karol Mokrzak - 2b
  • Przemysław Pater - 4a
  • Aleksander Piekarz - 4a
  • Nicole Julia Piecyk - 3a
  • Adam Procnal - 4a
  • Izabela Rogala - 4a
  • Dawid Surowiec - 4b
  • Dominika Szumierz - 4a

Zawody odbyły się 28 stycznia 2023 w Zamościu.

GRATULUJEMY!


Różnych zajęć pozalekcjnych
Uczniów
Nauczycieli
Uczestników olimpiad

Gabinet psychologiczny

Godziny pracy psychologa

Poniedziałek - 8.00 - 13.45
Wtorek - 7.45 - 13.30
Środa - 8.00 - 14.45
Czwartek - 7.45 - 12.00
Piątek - 9.00 - 13.45

Gabinet profilaktyki zdrowotnej

Godziny pracy gabinetu

Poniedziałek - 7.00 - 14.00
Wtorek - 7.00 - 14.00
Środa - 7.00 - 14.35
Czwartek - Piątek - tel.

Biblioteka szkolna

Godziny pracy biblioteki szkolnej

Poniedziałek - 7.00 - 15.00
Wtorek - 7.00 - 15.00
Środa - 7.00 - 15.00
Czwartek - 7.00 - 15.00
Piątek - 7.00 - 14.30

Szkolny Ośrodek Kariery

Godziny pracy SzOK

Poniedziałek - 8.00 - 13.00
Wtorek - 8.00 - 13.00
Środa - 11.00 - 16.00
Czwartek - 8.00 - 13.00
Piątek - 8.00 - 13.00

Wozek inwalidzki
Aktualności Przedmioty Gabinety